Лайтбокси як один із різновидів зовнішньої реклами

Лайтбокси в Києві є одним з найпоширеніших і найбільш затребуваних видів зовнішньої реклами. Цей вид реклами є конструкцією з двостороннім зображенням, що підсвічується зсередини. Сам термін походить від англійського Light box — «світловий короб».
Виготовлення лайтбоксів — процедура не витратна, саме тому така зовнішня реклама є недорогою і користується підвищеним попитом. Лайтбокси (світлові вивіски, короби) роблять з акрилового пластику з досить високим рівнем світлорозсіювання, використовуючи міцний алюміній, пластик , освітлення всередині проводиться за допомогою світлодіодних кластерів, або стрічки
Зовнішня реклама у Києві у вигляді лайтбоксів передбачає нанесення тексту за допомогою УФ друку на поверхню пластика, також можна використовувати повнокольоровий друк і самоклеючу кольорову ЦВХ плівку.


Зовнішня реклама, а саме, вивіски і лайтбокси, мають ряд переваг:
По-перше, це правильний засіб для залучення уваги потенційного покупця в громадських місцях незалежно від часу доби.
По-друге, за допомогою лайтбоксів можна створювати рекламний сюжет, розміщуючи плакати, які світяться на опорних стовпах уздовж доріг.
По-третє, це рішення зовсім недороге, а завдяки презентабельному зовнішньому вигляду рекламований товар виглядає більш значущим в очах потенційного покупця.
По-четверте, замовляючи виготовлення вивісок, можна виготовити лайтбокс будь-якої форми і розміру, відповідно до побажань фахівців з реклами.

У Вас є можливість замовити виготовлення зовнішньої реклами (світлові вивіски, лайтбокси, інші рекламні конструкції і вироби) в Києві. Замовити, придбати вивіску, лайтбокс в Києві і області, Ви можете зателефонувавши нам по телефону або залишивши запит через форму зворотного зв’язку.

Май 28, 2019

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

*